ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲

VÝSLEDKY VELKÉ CENY MĚSTA PLZNĚ

SK RADBUZA Plzeň, 3. října 2009

Plavecký klub SK Radbuza Plzeň pořádal v sobotu 3. října 2009 31. ročník Velké ceny města Plzně na 1.500 metrů volný způsob mužů a žen. Doplňkovými disciplínami v dopolední a odpolední části byly stometrové tratě prsa, znak, motýlek a volný způsob.

Do tohoto oblíbeného klání se přihlásilo společně s domácími plavci Radbuzy dalších 16 českých plaveckých oddílů.

V hlavním závodu kategorie mužů potvrdil roli favorita Jan Pošmourný (Kometa Brno), který vytvořil na trati 1.500 metrů volný způsob nový rekord Velké ceny. Jeho hodnota je 15:25,81. Loňský vítěz a rekordman Dominik Bartoš (KPS Ostrava) více jak polovinu závodu držel s Pošmourným krok; v cíli byl druhý a pomalejší zhruba o deset sekund. Třetí místo si svým výkonem zasloužil třetí Karel Baloun (KIN České Budějovice). Domácí závodník a český reprezentant v dálkovém plavání Jakub Fichtl obsadil pátou příčku.

Po dvouleté pauze se závodů zúčastnila Kateřina Černíková (Autoškoda Mladá Boleslav), trojnásobná vítězka z předchozích ročníků. Ani letos nezaváhala a zvítězila v čase 17:37,64. Tento čas se nestal rekordem, ten má v držení již od roku 1994 Petra Passerová (USK Praha) a jeho hodnota je 16:48,6. Alžběta Řehořková (Bohemians Praha) se umístila na druhém místě, Magdaléna Juřičková (USK Praha) na třetím. Sestra Jakuba Fichtla Zuzana vybojovala pro domácí barvy šesté místo.

Plavkyně a plavci SK Radbuzy Plzeň si spravili chuť úspěchy v doplňkových stometrových disciplínách.

Žákyně Tereza Kocmoudová získala dvě první místa z motýlku a volného způsobu, v kterém byla Kristýna Koptíková druhá (vítězkou se stala na znakové trati). Žák Martin Švec si vyplaval dvě prvenství z motýlka a volného způsobu, druhý byl na znak.

V kategorii mužů (1996 a starší) si Jakub Fichtl vybojoval první místo z motýlka, dvě třetí z kraulu a znaku. Michal Imrichovský vystoupil na stupně vítězů dvakrát, na příčku nejvyšší ve volném způsobu, na druhou ve znaku.

Celkem to bylo pro domácí závodníky sedm prvních, tři druhá a dvě třetí místa. 

Luboš Ibrmajer

Výsledky závodů

100 P muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 09:43

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Meloun Jakub 1984 SlPl 01:09.66 1/1 583 II. VT
50 m: 32.19
2. Pivoňka Jiří 1990 SlPl 01:09.73 3/5 581 II. VT
50 m: 32.79
3. Jedlinský Martin 1993 USK 01:10.77 3/3 556 II. VT
50 m: 33.58
4. Švejda Pavel 1991 PLČB 01:11.73 3/2 534 III. VT
50 m: 33.40
5. Baloun Karel 1990 KIN 01:11.81 3/4 532 III. VT
50 m: 34.42
6. Velek Jan 1991 SlPl 01:13.72 3/6 492 III. VT
50 m: 35.03
7. Šetek Štěpán 1990 SlPl 01:14.42 2/5 478 III. VT
50 m: 34.70
8. Pick Daniel 1991 SlPl 01:15.38 3/1 460 III. VT
50 m: 35.83
9. Moravec Šimon 1994 USK 01:17.50 2/2 424 III. VT
50 m: 36.88
10. Velek Ladislav 1989 SlPl 01:19.25 2/3 396
50 m: 37.02
11. Spálenský Robert 1994 USK 01:19.88 2/6 387
50 m: 37.14
12. Ingeduld Vít 1994 KIN 01:20.20 1/3 382
50 m: 38.21
13. Rieger Michal 1994 RPl 01:20.33 1/2 380
50 m: 37.38
14. Štěpán Petr 1993 PLČB 01:20.90 1/4 372
50 m: 37.76
15. Ulč Pavel 1994 SlPl 01:23.72 2/1 336
50 m: 38.06
16. Schröpfer Martin 1993 JiDo 01:26.23 2/4 307
50 m: 39.20
17. Harna Pavel 1994 USK 01:34.57 1/5 233
50 m: 45.17

100 P muži - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 09:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Micka Jan 1995 USK 01:19.79 8/3 388
50 m: 37.23
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 01:21.19 9/1 368
50 m: 37.93
3. Novák Petr 1996 JiDo 01:21.50 10/2 364
50 m: 38.30
4. Vinický Jan 1995 USK 01:22.18 10/6 355
50 m: 38.90
5. Císler Jiří 1995 JiDo 01:22.62 10/5 350
50 m: 38.63
6. Zuček Jiří 1996 RPl 01:23.18 9/4 343
50 m: 38.95
7. Šimáček Martin 1997 JiDo 01:24.94 10/1 322
50 m: 39.67
8. Kozubek Matěj 1996 Boh 01:25.36 9/2 317
50 m: 40.07
9. Hrabačka Martin 1997 SlPl 01:25.94 9/3 311
50 m: 40.36
10. Brandl Daniel 1997 RPl 01:27.04 9/5 299
50 m: 41.05
11. Moser Josef 1997 KIN 01:27.67 7/1 293
50 m: 41.85
12. Bonk Michal 1996 SlPl 01:28.58 7/4 284
50 m: 42.07
13. Svatoš Štěpán 1995 USK 01:29.16 8/6 278
50 m: 41.28
14. Pavlov Lukas 1996 Boh 01:29.40 8/2 276
50 m: 42.93
15. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:30.39 8/1 267
50 m: 43.27
16. Frič Lukáš 1996 KIN 01:31.00 8/5 262
50 m: 43.31
17. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:31.10 9/6 261
50 m: 42.77
18. Pýcha Miroslav 1996 KIN 01:31.59 8/4 257
50 m: 43.26
19. Herman David 1996 SnKV 01:32.0 6/5 253 ruč. měř.
50 m: 43.38
20. Poš Lukáš 1996 Boh 01:33.56 7/5 241
50 m: 43.76
21. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:33.61 4/4 240
50 m: 45.08
22. Beber Martin 1996 JiDo 01:34.38 5/5 234
50 m: 44.80
23. Steinbach Václav 1998 RPl 01:34.8 6/2 231 ruč. měř.
50 m: 44.92
24. Rozhoň Václav 1996 KIN 01:36.29 5/2 221
50 m: 44.99
25. Šmíd Jakub 1998 SlPl 01:37.05 5/4 216
50 m: 46.33
26. Pokorný Martin 1997 SlPl 01:37.1 6/4 215 ruč. měř.
50 m: 46.86
27. Horáček Jakub 1998 SlPl 01:37.5 6/1 213 ruč. měř.
50 m: 45.99
28. Fišer Jakub 1996 SlPl 01:37.90 4/3 210
50 m: 46.03
29. Pomahač Pavel 1996 SlPl 01:38.50 5/6 206
50 m: 44.10
30. Ruml Pavel 1996 RPl 01:39.77 5/1 199
50 m: 48.00
31. Veselý Aleš 1998 RPl 01:39.92 4/1 198
50 m: 48.05
32. Hejrovský Ondřej 1997 SlPl 01:42.02 2/1 186
50 m: 48.03
33. Zahradník Matěj 1997 RPl 01:42.14 3/3 185
50 m: 48.26
34. Švec Jan 1999 RPl 01:43.01 3/2 180
50 m: 48.84
35. Boukalík Jan 1996 PLČB 01:43.07 7/3 180
50 m: 47.62
36. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:43.55 4/5 178
50 m: 49.38
37. Bucháček Lukáš 1998 RPl 01:45.66 2/3 167
50 m: 50.30
38. Finger David 1999 SlPl 01:47.42 2/4 159
50 m: 49.81
39. Šindler David 1998 SlPl 01:47.78 3/1 157
50 m: 49.28
40. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:47.99 2/6 157
50 m: 49.03
41. Jirák Stanislav 1998 PLČB 01:48.9 6/6 153 ruč. měř.
50 m: 49.94
42. Hutta Petr 1997 SjTa 01:49.41 3/5 151
50 m: 50.34
43. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:50.09 3/4 148
50 m: 51.62
44. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:51.00 2/2 144
50 m: 52.71
45. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:52.20 1/3 140
50 m: 53.26
46. - 47. Antoň Jakub 1999 KIN 01:55.32 1/6 129
50 m: 55.33
46. - 47. Vacek Jan 1997 TJTá 01:55.32 3/6 129
50 m: 54.44
48. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:55.33 1/2 129
50 m: 55.41
49. Zahradníček Richard 1999 PLČB 01:55.51 5/3 128
50 m: 55.22
50. Malík Marcel 1999 SjTa 01:57.30 1/4 122
50 m: 55.34
51. Stasek Filip 1999 KIN 02:12.82 1/5 84
50 m: 01:03.15
52. Paukner Václav 1996 PLČB 02:13.38 4/2 83
50 m: 01:02.34
 
Hengerič Štěpán 1999 PKML diskval.   - Předčasný start
Strnádek Daniel 1996 RPl diskval.   - Předčasný start
Muriči Jakub 1995 SlPl diskval.   - Předčasný start
Bernat Michal 1995 SlPl diskval.   - Předčasný start

100 VZ ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 10:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Řehořková Alžběta 1992 Boh 01:02.01 4/4 617 II. VT
50 m: 30.19
2. Majcherová Patricie 1989 SlPl 01:04.27 4/3 554 II. VT
50 m: 30.63
3. Laudová Petra 1994 SlPl 01:04.45 4/2 550 II. VT
50 m: 30.96
4. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:05.28 3/2 529 III. VT
50 m: 31.64
5. Ivaničová Andrea 1991 KIN 01:06.08 3/4 510 III. VT
50 m: 31.72
6. Baťková Lucie 1994 SlPl 01:06.28 3/3 506 III. VT
50 m: 32.15
7. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:06.60 3/1 498 III. VT
50 m: 32.27
8. Pomahačová Lucie 1993 SlPl 01:06.74 4/1 495 III. VT
50 m: 31.54
9. Kubínová Karolína 1993 SnKV 01:07.12 4/5 487 III. VT
50 m: 32.41
10. Götzová Kristýna 1990 SlPl 01:07.56 3/5 477 III. VT
50 m: 32.39
11. Ťupová Jana 1991 PLČB 01:08.20 2/3 464 III. VT
50 m: 32.87
12. Chlupová Šárka 1991 PLČB 01:08.75 3/6 453 III. VT
50 m: 32.65
13. Dekanová Lucie 1994 SnKV 01:08.77 4/6 453 III. VT
50 m: 32.71
14. Špáňová Vendula 1994 TJTá 01:08.98 2/5 448 III. VT
50 m: 31.63
15. Krůčková Tereza 1991 TJTá 01:12.51 2/2 386
50 m: 34.74
16. Suchá Veronika 1993 SlPl 01:14.24 2/4 360
50 m: 34.69
17. Holubová Kristýna 1994 USK 01:14.93 1/2 350
50 m: 35.34

100 VZ ženy - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 10:18

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 01:03.64 10/3 571 II. VT
50 m: 31.14
2. Koptíková Kristýna 1995 RPl 01:04.71 10/2 543 II. VT
50 m: 31.60
3. Černá Milena 1995 JiDo 01:05.51 10/4 524 III. VT
50 m: 31.72
4. Beringerová Kristýna 1996 Boh 01:05.89 10/1 515 III. VT
50 m: 31.34
5. Tučková Tereza 1995 JiDo 01:06.24 10/5 506 III. VT
50 m: 32.06
6. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 01:06.87 9/5 492 III. VT
50 m: 31.86
7. Fialová Renáta 1996 RPl 01:07.10 9/3 487 III. VT
50 m: 31.61
8. Tréšková Běla 1996 PKML 01:07.22 9/4 485 III. VT
50 m: 31.76
9. Záhoříková Kristýna 1996 SlPl 01:07.46 9/2 479 III. VT
50 m: 32.44
10. Kašparová Denisa 1996 SlPl 01:07.59 9/6 477 III. VT
50 m: 32.35
11. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:07.63 8/2 476 III. VT
50 m: 32.50
12. Zimovjanová Tereza 1995 USK 01:07.81 9/1 472 III. VT
50 m: 32.80
13. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:08.42 10/6 460 III. VT
50 m: 32.76
14. Šlajsová Zuzana 1996 JiDo 01:08.46 8/4 459 III. VT
50 m: 33.12
15. Kováříková Barbora 1997 RPl 01:09.74 8/1 434 III. VT
50 m: 33.72
16. Nová Nicole 1995 SlPl 01:10.80 8/5 415
50 m: 33.54
17. Bořková Petra 1995 SnKV 01:10.83 8/3 414
50 m: 33.59
18. Orságová Petra 1996 SjTa 01:12.37 7/2 388
50 m: 34.88
19. - 20. Vaníčková Olga 1997 Boh 01:12.60 7/3 385
50 m: 35.71
19. - 20. Procházková Veronika 1997 PKML 01:12.60 8/6 385
50 m: 34.66
21. Kováříková Klára 1997 RPl 01:12.61 7/5 385
50 m: 35.08
22. Müllerová Denisa 1995 JiDo 01:12.73 7/1 383
50 m: 34.87
23. Kostínková Marie 1995 TJTá 01:13.75 6/3 367
50 m: 34.34
24. Forejtová Klára 1997 RPl 01:15.48 6/4 342
50 m: 35.50
25. Čadová Žaneta 1998 SlPl 01:15.57 7/6 341
50 m: 35.78
26. Beránková Kateřina 1997 SlPl 01:16.38 5/4 330
50 m: 37.24
27. Trnková Michaela 1999 MoP 01:17.19 6/5 320
50 m: 36.28
28. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:17.38 6/1 318
50 m: 36.57
29. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:18.02 4/4 310
50 m: 36.49
30. Bornová Jana 1995 PKML 01:18.19 6/2 308
50 m: 36.56
31. Říhová Eliška 1997 KIN 01:21.00 4/5 277
50 m: 38.22
32. Hauerová Petra 1999 RPl 01:21.05 4/2 276
50 m: 37.47
33. Bočková Natálie 1999 KIN 01:21.48 4/6 272
50 m: 38.70
34. Krocová Jitka 1999 RPl 01:22.31 3/2 264
50 m: 39.12
35. Gomoláková Iva 1998 SjTa 01:23.25 5/3 255
50 m: 38.17
36. Zvěřinová Adéla 1997 Boh 01:23.37 5/1 254
50 m: 39.54
37. Lukešová Adéla 1998 SlPl 01:23.77 3/4 250
50 m: 38.16
38. Šmídová Denisa 1998 TJTá 01:23.94 4/3 249
50 m: 38.50
39. Dvořáková Alžběta 1999 KIN 01:26.75 3/6 225
50 m: 41.36
40. Lipchavská Adéla 1998 SjTa 01:27.97 2/2 216
50 m: 39.63
41. Jeřábková Petra 1998 PLČB 01:30.14 3/1 201
50 m: 42.69
42. Chlupová Simona 1998 PLČB 01:30.52 3/3 198
50 m: 42.69
43. Hrušková Eliška 1997 TJTá 01:30.95 2/4 196
50 m: 41.59
44. Petrovičová Linda 1998 PLČB 01:31.06 5/5 195
50 m: 38.73
45. Sedkáčková Veronika 1998 PLČB 01:31.44 5/6 193
50 m: 41.82
46. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:33.01 2/3 183
50 m: 42.26
47. Beringerová Simona 1998 Boh 01:34.77 2/1 173
50 m: 42.04
48. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:35.63 1/2 168
50 m: 45.06
49. Kuchynková Edita 1998 SlPl 01:36.41 1/3 164
50 m: 44.32
50. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:41.14 2/6 142
50 m: 46.08
51. Kocmichová Dominika 1999 KIN 01:47.94 2/5 117
50 m: 47.94
 
Gonová Andrea 1999 SjTa diskval.   - Předčasný start
Majerová Denisa 1997 SlPl diskval.   - Předčasný start

1500 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 13:13

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Pošmourný Jan 1988 KomBr 15:25.81 8/3 837 I. VT
100 m: 58.81 400 m: 04:05.00 800 m: 08:15.78
2. Bartoš Dominik 1987 KPSOs 15:36.04 8/4 810 I. VT
100 m: 58.92 400 m: 04:05.20 800 m: 08:15.09
3. Baloun Karel 1990 KIN 16:11.98 8/5 723 I. VT
100 m: 01:00.12 400 m: 04:11.80 800 m: 08:33.25
4. Jachno Lukáš 1988 USK 16:12.72 8/2 721 I. VT
100 m: 58.95 400 m: 04:06.05 800 m: 08:27.32
5. Fichtl Jakub 1984 RPl 16:18.09 8/1 710 I. VT
100 m: 01:00.50 400 m: 04:12.27 800 m: 08:34.23
6. Jedlinský Martin 1993 USK 16:30.30 7/2 684 I. VT
100 m: 01:01.33 400 m: 04:15.52 800 m: 08:42.71
7. Ingeduld Vít 1994 KIN 16:57.43 8/6 630 II. VT
100 m: 01:02.92 400 m: 04:26.53 800 m: 08:59.79
8. Kratochvíl Adam 1991 USK 16:59.3 6/6 627 II. VT ruč. měř.
100 m: 01:02.70 400 m: 04:29.25 800 m: 09:02.71
9. Kučera Josef 1991 Boh 17:20.97 7/1 589 II. VT
100 m: 01:05.00 400 m: 04:29.72 800 m: 09:09.21
10. Dmytriyev Roman 1995 USK 17:44.08 7/5 551 II. VT
100 m: 01:07.37 400 m: 04:42.16 800 m: 09:26.80
11. Fronk Michal 1992 SlPl 17:54.1 6/4 536 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:06.20 400 m: 04:40.50 800 m: 09:29.20
12. Procházka Martin 1994 SlPl 17:59.7 6/2 528 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:06.20 400 m: 04:40.60 800 m: 09:33.20
13. Moser Josef 1997 KIN 18:03.43 7/6 522 III. VT
100 m: 01:08.49 400 m: 04:42.31 800 m: 09:31.61
14. Svatoš Štěpán 1995 USK 18:09.34 7/4 514 III. VT
100 m: 01:07.76 400 m: 04:44.07 800 m: 09:35.47
15. Novák Petr 1996 JiDo 18:16.51 5/3 504 III. VT
100 m: 01:06.50 400 m: 04:44.75 800 m: 09:40.25
16. Frič Lukáš 1996 KIN 18:27.3 6/3 489 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:09.30 400 m: 04:50.80 800 m: 09:48.80
17. Schröpfer Martin 1993 JiDo 18:39.3 6/1 474 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:07.40 400 m: 04:46.90 800 m: 09:42.00
18. Novoveský Tomáš 1995 KIN 18:42.89 5/4 469 III. VT
100 m: 01:07.71 400 m: 04:48.31 800 m: 09:48.02
19. Moravec Šimon 1994 USK 18:45.27 5/2 466 III. VT
100 m: 01:07.00 400 m: 04:47.81 800 m: 09:51.42
20. Micka Jan 1995 USK 18:51.50 5/6 458 III. VT
100 m: 01:07.23 200 m: 02:22.20 (01:14.97) 400 m: 04:55.50 800 m: 09:59.10
21. Koshelyev Oleg 1993 USK 18:51.8 6/5 458 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:06.60 400 m: 04:55.00 800 m: 10:00.90
22. Spálenský Robert 1994 USK 19:22.9 4/2 422 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:09.90 400 m: 05:02.00 800 m: 10:12.00
23. Císler Jiří 1995 JiDo 19:30.2 4/4 414 ruč. měř.
100 m: 01:10.80 400 m: 05:07.80 800 m: 10:20.90
24. Kozubek Matěj 1996 Boh 19:48.7 4/6 395 ruč. měř.
100 m: 01:13.50 400 m: 05:14.20 800 m: 10:31.00
25. Šimáček Martin 1997 JiDo 20:07.30 5/5 377
100 m: 01:13.92 400 m: 05:15.99 800 m: 10:43.82
26. Pígl Marek 1997 KIN 20:18.27 5/1 367
100 m: 01:14.30 400 m: 05:14.00 800 m: 10:42.92
27. Zuček Jiří 1996 RPl 20:36.03 3/3 352
100 m: 01:14.78 200 m: 02:37.97 (01:23.19) 300 m: 04:01.48 (01:23.51) 400 m: 05:24.71 (01:23.23) 500 m: 06:49.81 (01:25.10) 600 m: 08:12.18 (01:22.37) 700 m: 09:35.36 (01:23.18) 800 m: 10:59.06 (01:23.70) 900 m: 12:22.51 (01:23.45) 1000 m: 13:47.69 (01:25.18) 1100 m: 15:10.57 (01:22.88) 1200 m: 16:33.37 (01:22.80) 1300 m: 17:56.06 (01:22.69) 1400 m: 19:18.23 (01:22.17)
28. Pýcha Miroslav 1996 KIN 20:50.02 3/5 340
100 m: 01:16.97 200 m: 02:39.44 (01:22.47) 300 m: 04:01.35 (01:21.91) 400 m: 05:24.41 (01:23.06) 500 m: 06:47.42 (01:23.01) 600 m: 08:11.22 (01:23.80) 700 m: 09:25.21 (01:13.99) 800 m: 10:59.94 (01:34.73) 900 m: 12:23.97 (01:24.03) 1000 m: 13:47.90 (01:23.93) 1100 m: 15:12.72 (01:24.82) 1200 m: 16:37.87 (01:25.15) 1300 m: 18:02.15 (01:24.28) 1400 m: 19:27.86 (01:25.71)
29. Vinický Jan 1995 USK 20:58.2 4/5 333 ruč. měř.
100 m: 01:16.60 400 m: 05:26.60 800 m: 11:04.10
30. Ruml Pavel 1996 RPl 21:11.71 3/1 323
100 m: 01:19.72 200 m: 02:44.09 (01:24.37) 300 m: 04:08.65 (01:24.56) 400 m: 05:32.79 (01:24.14) 500 m: 06:57.23 (01:24.44) 600 m: 08:23.11 (01:25.88) 700 m: 09:48.50 (01:25.39) 800 m: 11:14.52 (01:26.02) 900 m: 12:40.94 (01:26.42) 1000 m: 14:07.09 (01:26.15) 1100 m: 15:33.39 (01:26.30) 1200 m: 16:59.58 (01:26.19) 1300 m: 18:24.47 (01:24.89) 1400 m: 19:49.04 (01:24.57)
31. Zahradník Matěj 1997 RPl 21:15.9 2/1 320 ruč. měř.
100 m: 01:17.30 200 m: 02:40.30 (01:23.00) 300 m: 04:03.70 (01:23.40) 400 m: 05:28.90 (01:25.20) 500 m: 06:53.90 (01:25.00) 600 m: 08:18.80 (01:24.90) 700 m: 09:44.70 (01:25.90) 800 m: 11:10.30 (01:25.60) 900 m: 12:36.90 (01:26.60) 1000 m: 14:03.00 (01:26.10) 1100 m: 15:27.80 (01:24.80) 1200 m: 16:55.40 (01:27.60) 1300 m: 18:22.30 (01:26.90) 1400 m: 19:50.10 (01:27.80)
32. Švarc Norbert 1972 JiDo 21:21.5 4/1 316 ruč. měř.
100 m: 01:16.50 400 m: 05:34.70 800 m: 11:20.40
33. Sloup Petr 1995 SlPl 21:30.31 3/4 309
100 m: 01:20.46 200 m: 02:44.35 (01:23.89) 300 m: 04:09.70 (01:25.35) 400 m: 05:36.65 (01:26.95) 500 m: 07:04.59 (01:27.94) 600 m: 08:32.55 (01:27.96) 700 m: 10:00.13 (01:27.58) 800 m: 11:28.53 (01:28.40) 900 m: 12:57.39 (01:28.86) 1000 m: 14:26.00 (01:28.61) 1100 m: 15:51.84 (01:25.84) 1200 m: 17:18.53 (01:26.69) 1300 m: 18:45.03 (01:26.50) 1400 m: 20:10.48 (01:25.45)
34. Beber Martin 1996 JiDo 21:32.9 2/4 307 ruč. měř.
100 m: 01:19.40 200 m: 02:45.50 (01:26.10) 300 m: 04:13.60 (01:28.10) 400 m: 05:40.40 (01:26.80) 500 m: 07:08.10 (01:27.70) 600 m: 08:35.40 (01:27.30) 700 m: 10:02.70 (01:27.30) 800 m: 11:31.10 (01:28.40) 900 m: 12:58.50 (01:27.40) 1000 m: 14:26.10 (01:27.60) 1100 m: 15:53.30 (01:27.20) 1200 m: 17:20.20 (01:26.90) 1300 m: 18:46.10 (01:25.90) 1400 m: 20:10.90 (01:24.80)
35. Dvořák Petr 1997 SlPl 21:51.60 3/2 294
100 m: 01:16.40 200 m: 02:40.88 (01:24.48) 300 m: 04:07.18 (01:26.30) 400 m: 05:34.00 (01:26.82) 500 m: 07:02.55 (01:28.55) 600 m: 08:32.70 (01:30.15) 700 m: 10:02.31 (01:29.61) 800 m: 11:31.46 (01:29.15) 900 m: 13:02.35 (01:30.89) 1000 m: 14:33.12 (01:30.77) 1100 m: 16:03.87 (01:30.75) 1200 m: 17:32.91 (01:29.04) 1300 m: 19:00.77 (01:27.86) 1400 m: 20:27.81 (01:27.04)
36. Bucháček Lukáš 1998 RPl 21:54.3 2/5 292 ruč. měř.
100 m: 01:23.80 200 m: 02:53.70 (01:29.90) 300 m: 04:22.20 (01:28.50) 400 m: 05:50.60 (01:28.40) 500 m: 07:19.70 (01:29.10) 600 m: 08:48.40 (01:28.70) 700 m: 10:17.60 (01:29.20) 800 m: 11:46.00 (01:28.40) 900 m: 13:13.50 (01:27.50) 1000 m: 14:40.80 (01:27.30) 1100 m: 16:09.00 (01:28.20) 1200 m: 17:36.30 (01:27.30) 1300 m: 19:04.00 (01:27.70) 1400 m: 20:31.40 (01:27.40)
37. Man Milan 1993 SnKV 22:09.3 2/2 283 ruč. měř.
100 m: 01:18.20 200 m: 02:42.80 (01:24.60) 300 m: 04:11.00 (01:28.20) 400 m: 05:39.30 (01:28.30) 500 m: 07:08.40 (01:29.10) 600 m: 08:38.90 (01:30.50) 700 m: 10:09.40 (01:30.50) 800 m: 11:40.60 (01:31.20) 900 m: 13:12.20 (01:31.60) 1000 m: 14:44.20 (01:32.00) 1100 m: 16:14.80 (01:30.60) 1200 m: 17:45.20 (01:30.40) 1300 m: 19:15.60 (01:30.40) 1400 m: 20:45.20 (01:29.60)
38. Brandl Daniel 1997 RPl 22:57.4 2/3 254 ruč. měř.
100 m: 01:26.60 200 m: 02:57.50 (01:30.90) 300 m: 04:29.20 (01:31.70) 400 m: 06:01.90 (01:32.70) 500 m: 07:34.10 (01:32.20) 600 m: 09:06.60 (01:32.50) 700 m: 10:38.60 (01:32.00) 800 m: 12:11.30 (01:32.70) 900 m: 13:44.40 (01:33.10) 1000 m: 15:17.10 (01:32.70) 1100 m: 16:41.80 (01:24.70) 1200 m: 18:15.60 (01:33.80) 1300 m: 19:49.10 (01:33.50) 1400 m: 21:25.70 (01:36.60)
39. Janata Pavel 1997 SlPl 23:10.92 1/4 247
100 m: 01:27.80 400 m: 06:00.01 800 m: 12:15.86
40. Vacek Jan 1997 TJTá 26:13.1 1/3 171 ruč. měř.
400 m: 07:04.70
41. Petr Lukáš 1995 TJTá 26:31.14 1/2 165
100 m: 01:31.27 200 m: 03:15.05 (01:43.78) 400 m: 06:47.98 800 m: 13:54.50
 
Tomášek Petr 1985 Boh diskval.   - nedokončil

100 Z ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 13:47

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Majcherová Patricie 1989 SlPl 01:14.66 4/3 476 III. VT
50 m: 36.94
2. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:14.97 4/4 470 III. VT
50 m: 37.04
3. Laudová Petra 1994 SlPl 01:15.09 4/1 468 III. VT
50 m: 36.52
4. Pomahačová Lucie 1993 SlPl 01:15.97 4/2 451 III. VT
50 m: 36.83
5. Ivaničová Andrea 1991 KIN 01:17.80 4/5 420 III. VT
50 m: 37.84
6. Chlupová Šárka 1991 PLČB 01:18.12 3/5 415
50 m: 37.97
7. Mičková Veronika 1994 SlPl 01:18.38 3/3 411
50 m: 38.92
8. Ťupová Jana 1991 PLČB 01:19.87 3/4 389
50 m: 39.56
9. Baťková Lucie 1994 SlPl 01:20.00 4/6 387
50 m: 39.14
10. Kubínová Karolína 1993 SnKV 01:20.56 3/2 379
50 m: 40.22
11. Špáňová Vendula 1994 TJTá 01:21.21 2/2 370
12. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:23.25 2/4 343
13. Kovářová Jana 1994 SlPl 01:24.03 3/6 334
50 m: 40.43
14. Dekanová Lucie 1994 SnKV 01:24.58 2/3 327
15. Suchá Veronika 1993 SlPl 01:24.77 2/5 325
16. Krůčková Tereza 1991 TJTá 01:26.12 1/4 310
17. Holubová Kristýna 1994 USK 01:30.17 3/1 270
50 m: 42.83

100 Z ženy - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 13:52

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Koptíková Kristýna 1995 RPl 01:10.44 8/3 566 II. VT
50 m: 34.39
2. Černá Milena 1995 JiDo 01:10.84 8/4 557 II. VT
50 m: 35.02
3. Zimovjanová Tereza 1995 USK 01:14.30 8/6 483 III. VT
50 m: 36.82
4. Tučková Tereza 1995 JiDo 01:14.51 8/5 479 III. VT
50 m: 36.68
5. Beringerová Kristýna 1996 Boh 01:16.19 8/1 448 III. VT
50 m: 36.55
6. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 01:17.72 7/3 422 III. VT
50 m: 37.93
7. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:19.08 6/1 400
50 m: 38.79
8. Fialová Renáta 1996 RPl 01:20.52 7/1 379
50 m: 39.08
9. Šlajsová Zuzana 1996 JiDo 01:21.13 7/6 371
50 m: 40.15
10. Bořková Petra 1995 SnKV 01:21.48 7/2 366
50 m: 39.55
11. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:22.32 6/2 355
50 m: 40.08
12. Kováříková Barbora 1997 RPl 01:23.22 6/6 343
50 m: 41.24
13. Müllerová Denisa 1995 JiDo 01:23.42 6/3 341
50 m: 41.06
14. Tréšková Běla 1996 PKML 01:24.34 7/4 330
50 m: 39.47
15. Kostínková Marie 1995 TJTá 01:24.52 5/4 328
50 m: 40.31
16. Orságová Petra 1996 SjTa 01:24.60 5/3 327
50 m: 41.44
17. Trnková Michaela 1999 MoP 01:25.46 4/3 317
50 m: 41.26
18. Vaníčková Olga 1997 Boh 01:25.96 6/5 312
50 m: 43.13
19. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:28.55 4/6 285
50 m: 43.74
20. Forejtová Klára 1997 RPl 01:30.17 4/4 270
50 m: 44.20
21. Kováříková Klára 1997 RPl 01:30.24 3/2 269
50 m: 44.66
22. Zvěřinová Adéla 1997 Boh 01:31.52 5/6 258
50 m: 46.37
23. Hauerová Petra 1999 RPl 01:32.43 4/2 251
50 m: 45.52
24. Gomoláková Iva 1998 SjTa 01:32.61 5/1 249
50 m: 46.42
25. Říhová Eliška 1997 KIN 01:32.92 3/4 247
50 m: 46.03
26. Gonová Andrea 1999 SjTa 01:33.68 5/5 241
50 m: 46.24
27. Krocová Jitka 1999 RPl 01:34.65 2/3 233
50 m: 46.28
28. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:34.96 5/2 231
50 m: 45.31
29. Bočková Natálie 1999 KIN 01:35.26 3/1 229
50 m: 45.93
30. Šmídová Denisa 1998 TJTá 01:40.31 3/6 196
50 m: 49.75
31. Petrovičová Linda 1998 PLČB 01:40.74 3/3 194
50 m: 44.37
32. Hrušková Eliška 1997 TJTá 01:41.04 2/1 192
50 m: 47.28
33. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:45.49 2/5 169
50 m: 50.20
34. Dvořáková Alžběta 1999 KIN 01:46.69 2/4 163
50 m: 51.21
35. Sedkáčková Veronika 1998 PLČB 01:48.66 4/1 154
50 m: 53.10
36. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:49.76 1/3 150
50 m: 55.30
37. Beringerová Simona 1998 Boh 01:49.85 1/4 149
50 m: 53.87
38. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:50.15 1/2 148
50 m: 53.67
39. Chlupová Simona 1998 PLČB 01:52.29 4/5 140
50 m: 53.37
40. Jeřábková Petra 1998 PLČB 01:54.05 3/5 133
50 m: 53.75
41. Kocmichová Dominika 1999 KIN 02:00.58 2/6 113
50 m: 57.08
 
Lipchavská Adéla 1998 SjTa diskval.   - chybný dohmat
Šarlaková Šarlota 1995 SlPl diskval.   - Předčasný start

100 M muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 13:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Fichtl Jakub 1984 RPl 59.64 3/3 609 II. VT
50 m: 28.73
2. Baloun Karel 1990 KIN 01:00.55 3/4 582 II. VT
50 m: 28.76
3. Kratochvíl Adam 1991 USK 01:01.64 3/2 551 II. VT
50 m: 29.17
4. Šetek Štěpán 1990 SlPl 01:02.96 2/3 517 III. VT
50 m: 29.05
5. Švejda Pavel 1991 PLČB 01:04.00 3/1 492 III. VT
50 m: 29.49
6. Carda Tomáš 1992 SlPl 01:04.67 3/5 477 III. VT
50 m: 29.44
7. Kůs Martin 1994 SlPl 01:05.66 2/2 456 III. VT
50 m: 29.25
8. Moravec Šimon 1994 USK 01:08.48 2/1 402
50 m: 32.25
9. Koshelyev Oleg 1993 USK 01:08.74 2/4 397
50 m: 31.27
10. Pivoňka Jiří 1990 SlPl 01:08.89 3/6 395
50 m: 30.65
11. Ingeduld Vít 1994 KIN 01:12.64 1/3 337
50 m: 34.03
12. Schröpfer Martin 1993 JiDo 01:12.72 2/6 336
50 m: 32.72
13. Rieger Michal 1994 RPl 01:13.51 1/4 325
50 m: 33.99
14. Spálenský Robert 1994 USK 01:24.15 1/2 217
50 m: 38.38
15. Harna Pavel 1994 USK 01:36.94 1/5 142
50 m: 43.69

100 M muži - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 14:06

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Švec Martin 1995 RPl 01:04.50 8/3 481 III. VT
50 m: 30.07
2. Micka Jan 1995 USK 01:04.81 8/2 474 III. VT
50 m: 30.72
3. Dmytriyev Roman 1995 USK 01:06.60 8/4 437 III. VT
50 m: 31.30
4. Novoveský Tomáš 1995 KIN 01:10.18 8/6 373
50 m: 32.88
5. Svatoš Štěpán 1995 USK 01:11.75 8/1 349
50 m: 33.45
6. Novák Petr 1996 JiDo 01:14.18 8/5 316
50 m: 32.29
7. Moser Josef 1997 KIN 01:14.72 7/3 309
50 m: 35.14
8. Frič Lukáš 1996 KIN 01:17.19 7/4 281
50 m: 36.10
9. Císler Jiří 1995 JiDo 01:21.48 5/4 239
50 m: 36.52
10. Vinický Jan 1995 USK 01:22.36 6/6 231
50 m: 38.17
11. Pavlov Lukas 1996 Boh 01:22.80 7/6 227
50 m: 37.58
12. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:23.31 6/4 223
50 m: 38.11
13. Pígl Marek 1997 KIN 01:24.06 7/2 217
50 m: 39.09
14. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:24.07 7/1 217
50 m: 39.10
15. Pýcha Miroslav 1996 KIN 01:24.28 6/3 216
50 m: 38.11
16. Poš Lukáš 1996 Boh 01:24.96 6/5 211
50 m: 40.38
17. Hrabačka Martin 1997 SlPl 01:25.52 7/5 206
50 m: 39.13
18. Bonk Michal 1996 SlPl 01:26.36 5/2 200
50 m: 38.91
19. Pokorný Martin 1997 SlPl 01:26.99 4/3 196
50 m: 38.24
20. Flachs Richard 1996 PKML 01:29.07 5/6 183
50 m: 40.37
21. Bucháček Lukáš 1998 RPl 01:29.90 4/2 178
50 m: 42.03
22. Brandl Daniel 1997 RPl 01:30.00 5/5 177
50 m: 41.85
23. Fišer Jakub 1996 SlPl 01:30.25 4/4 176
50 m: 41.96
24. Šmíd Jakub 1998 SlPl 01:31.73 6/1 167
50 m: 43.69
25. Šimáček Martin 1997 JiDo 01:33.19 6/2 160
50 m: 42.60
26. Zuček Jiří 1996 RPl 01:34.73 4/1 152
50 m: 45.06
27. Veselý Aleš 1998 RPl 01:34.95 4/6 151
50 m: 43.00
28. Ruml Pavel 1996 RPl 01:35.77 5/3 147
50 m: 43.76
29. Herman David 1996 SnKV 01:38.03 3/1 137
50 m: 39.20
30. Zahradník Matěj 1997 RPl 01:38.14 3/3 137
50 m: 42.81
31. Mašek David 1998 KIN 01:38.15 4/5 137
50 m: 44.42
32. Beber Martin 1996 JiDo 01:38.21 5/1 136
50 m: 42.72
33. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:38.99 2/1 133
50 m: 45.55
34. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:39.06 2/4 133
50 m: 43.65
35. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:40.48 2/5 127
50 m: 46.97
36. Rozhoň Václav 1996 KIN 01:42.02 3/5 122
50 m: 44.97
37. Pomahač Pavel 1996 SlPl 01:42.15 3/4 121
50 m: 43.38
38. Hejrovský Ondřej 1997 SlPl 01:42.44 1/2 120
50 m: 47.30
39. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:43.62 3/6 116
50 m: 45.12
40. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:44.80 3/2 112
50 m: 48.34
41. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:51.83 2/2 92
50 m: 49.80
42. Kouba Jan 1998 KIN 01:57.86 1/5 79
50 m: 53.69
43. Vacek Jan 1997 TJTá 02:01.41 2/6 72
50 m: 55.84
44. Gabriel Vít 1998 KIN 02:12.35 1/4 56
50 m: 58.90

100 P ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 15:28

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Ivaničová Andrea 1991 KIN 01:21.28 3/3 522 III. VT
50 m: 38.93
2. Laudová Petra 1994 SlPl 01:22.37 3/4 501 III. VT
50 m: 39.16
3. Ťupová Jana 1991 PLČB 01:23.48 3/2 482 III. VT
50 m: 39.75
4. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:24.85 3/1 459 III. VT
50 m: 40.42
5. Götzová Kristýna 1990 SlPl 01:25.61 2/3 447 III. VT
50 m: 40.27
6. Kovářová Jana 1994 SlPl 01:25.94 3/5 442 III. VT
50 m: 40.41
7. Martínková Lucie 1991 SlPl 01:26.00 2/2 441 III. VT
50 m: 40.08
8. Císařová Kristýna 1993 SlPl 01:27.84 3/6 413
50 m: 40.53
9. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:27.92 2/4 412
50 m: 41.95
10. Chlupová Šárka 1991 PLČB 01:30.72 2/1 375
50 m: 42.38
11. Dekanová Lucie 1994 SnKV 01:31.13 2/5 370
50 m: 42.99
12. Krůčková Tereza 1991 TJTá 01:31.26 1/3 369
50 m: 43.44
13. Holubová Kristýna 1994 USK 01:32.76 2/6 351
50 m: 43.57
14. Špáňová Vendula 1994 TJTá 01:38.08 1/5 297
50 m: 46.14
15. Suchá Veronika 1993 SlPl 01:44.60 1/1 245
50 m: 48.36

100 P ženy - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 15:38

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Nová Nicole 1995 SlPl 01:19.85 8/4 550 II. VT
50 m: 38.06
2. Tučková Tereza 1995 JiDo 01:19.91 8/3 549 II. VT
50 m: 37.74
3. Zimovjanová Tereza 1995 USK 01:22.50 8/2 499 III. VT
50 m: 39.72
4. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 01:24.81 8/5 459 III. VT
50 m: 39.40
5. Orságová Petra 1996 SjTa 01:27.31 8/1 421 III. VT
50 m: 41.70
6. Šlajsová Zuzana 1996 JiDo 01:27.40 8/6 420
50 m: 41.37
7. Müllerová Denisa 1995 JiDo 01:29.11 7/3 396
50 m: 42.46
8. Černá Milena 1995 JiDo 01:29.64 7/4 389
50 m: 42.74
9. Fialová Renáta 1996 RPl 01:31.54 7/2 365
50 m: 43.39
10. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:31.62 6/1 364
50 m: 43.91
11. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 01:31.64 7/5 364
50 m: 44.16
12. Lukešová Adéla 1998 SlPl 01:31.76 7/6 363
50 m: 43.98
13. Kováříková Klára 1997 RPl 01:32.04 6/3 359
50 m: 44.15
14. Beringerová Kristýna 1996 Boh 01:32.75 5/4 351
50 m: 44.01
15. Záhoříková Kristýna 1996 SlPl 01:33.21 6/5 346
50 m: 45.15
16. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 01:33.56 6/4 342
50 m: 44.91
17. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:34.98 5/2 327
50 m: 46.01
18. Forejtová Klára 1997 RPl 01:35.00 6/6 327
50 m: 45.02
19. Zvěřinová Adéla 1997 Boh 01:35.66 5/3 320
50 m: 44.89
20. Trnková Michaela 1999 MoP 01:36.44 3/4 312
50 m: 46.00
21. Kováříková Barbora 1997 RPl 01:37.08 5/5 306
50 m: 45.84
22. Majerová Denisa 1997 SlPl 01:38.19 4/5 296
50 m: 46.51
23. Kostínková Marie 1995 TJTá 01:39.05 4/2 288
50 m: 46.13
24. Bořková Petra 1995 SnKV 01:39.88 4/4 281
50 m: 47.17
25. Gomoláková Iva 1998 SjTa 01:41.09 6/2 271
50 m: 49.05
26. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:41.97 5/1 264
50 m: 47.83
27. Krocová Jitka 1999 RPl 01:42.21 4/6 262
50 m: 49.35
28. Říhová Eliška 1997 KIN 01:43.64 3/1 252
50 m: 48.87
29. Bočková Natálie 1999 KIN 01:46.24 2/1 234
50 m: 49.73
30. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:47.08 2/3 228
50 m: 51.89
31. Sedkáčková Veronika 1998 PLČB 01:50.64 3/3 207
50 m: 52.38
32. Chlupová Simona 1998 PLČB 01:51.32 4/1 203
50 m: 53.42
33. Jeřábková Petra 1998 PLČB 01:52.77 3/5 195
50 m: 54.09
34. Hauerová Petra 1999 RPl 01:52.96 2/4 194
50 m: 53.37
35. Gonová Andrea 1999 SjTa 01:52.97 2/6 194
50 m: 52.90
36. Hrušková Eliška 1997 TJTá 01:54.02 3/6 189
50 m: 54.08
37. Šmídová Denisa 1998 TJTá 01:55.75 2/2 181
50 m: 55.31
38. Lipchavská Adéla 1998 SjTa 01:57.40 2/5 173
50 m: 55.45
39. Kuchynková Edita 1998 SlPl 01:57.52 1/2 173
50 m: 55.36
40. Dvořáková Alžběta 1999 KIN 02:00.44 1/4 160
50 m: 57.54
41. Boučková Kamila 1999 SnKV 02:03.01 1/5 151
50 m: 58.32
 
Petrovičová Linda 1998 PLČB diskval.   - dohmat jednou rukou

100 VZ muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 15:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Imrichovský Michal 1983 RPl 53.76 5/3 659 II. VT
50 m: 25.63
2. Meloun Jakub 1984 SlPl 54.32 5/1 639 II. VT
50 m: 26.50
3. Fichtl Jakub 1984 RPl 54.80 5/5 622 II. VT
50 m: 27.14
4. Pivoňka Jiří 1990 SlPl 55.72 5/6 592 II. VT
50 m: 26.65
5. Velek Ladislav 1989 SlPl 55.92 4/3 586 II. VT
50 m: 26.59
6. Baloun Karel 1990 KIN 56.59 5/2 565 II. VT
50 m: 27.33
7. Švejda Pavel 1991 PLČB 56.77 5/4 560 II. VT
50 m: 26.94
8. Velek Jan 1991 SlPl 57.66 3/5 534 III. VT
50 m: 27.58
9. Šetek Štěpán 1990 SlPl 57.94 4/6 527 III. VT
50 m: 27.79
10. Kůs Martin 1994 SlPl 58.12 4/1 522 III. VT
50 m: 27.21
11. Maněna Jan 1994 SlPl 58.88 4/5 502 III. VT
50 m: 28.09
12. Ingeduld Vít 1994 KIN 59.44 3/3 488 III. VT
50 m: 28.47
13. Fronk Michal 1992 SlPl 59.80 4/2 479 III. VT
50 m: 28.48
14. Schröpfer Martin 1993 JiDo 59.84 4/4 478 III. VT
50 m: 28.50
15. Moravec Šimon 1994 USK 01:00.17 3/6 470 III. VT
50 m: 29.04
16. Tomášek Petr 1985 Boh 01:00.49 3/2 463 III. VT
50 m: 28.26
17. Rieger Michal 1994 RPl 01:02.13 2/4 427 III. VT
50 m: 30.32
18. Carda Tomáš 1992 SlPl 01:02.53 3/4 419
50 m: 29.50
19. Vystropov Petr 1992 SjTa 01:02.60 3/1 418
50 m: 29.67
20. Ulč Pavel 1994 SlPl 01:03.64 2/2 397
50 m: 30.59
21. Štěpán Petr 1993 PLČB 01:03.88 2/3 393
50 m: 30.18
22. Man Milan 1993 SnKV 01:05.09 2/5 371
50 m: 31.04
23. Ulč Marek 1994 SlPl 01:05.70 2/1 361
50 m: 31.19
24. Spálenský Robert 1994 USK 01:06.76 1/2 344
50 m: 31.71
25. Švarc Norbert 1972 JiDo 01:11.37 1/3 282
50 m: 34.16
26. Harna Pavel 1994 USK 01:17.80 1/4 218
50 m: 45.77

100 VZ muži - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 16:18

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Švec Martin 1995 RPl 56.49 13/3 568 II. VT
50 m: 27.13
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 57.67 13/4 534 III. VT
50 m: 27.74
3. Micka Jan 1995 USK 59.78 13/1 480 III. VT
50 m: 29.01
4. Novák Petr 1996 JiDo 01:01.00 13/2 451 III. VT
50 m: 28.94
5. Svatoš Štěpán 1995 USK 01:02.61 13/5 417
50 m: 30.05
6. Moser Josef 1997 KIN 01:03.67 13/6 397
50 m: 31.01
7. Vaník Tomáš 1995 SlPl 01:03.86 12/4 393
50 m: 30.59
8. Novický Richard 1996 SlPl 01:04.55 12/6 381
50 m: 30.56
9. Císler Jiří 1995 JiDo 01:04.62 12/3 380
50 m: 31.39
10. Šimáček Martin 1997 JiDo 01:04.65 12/2 379
50 m: 31.42
11. Novoveský Tomáš 1995 KIN 01:04.75 11/3 377
50 m: 31.66
12. Muriči Jakub 1995 SlPl 01:05.50 12/1 365
50 m: 31.03
13. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:06.79 10/1 344
50 m: 32.30
14. Frič Lukáš 1996 KIN 01:06.96 12/5 341
50 m: 32.40
15. Zuček Jiří 1996 RPl 01:06.98 11/4 341
50 m: 32.40
16. Pavlov Lukas 1996 Boh 01:07.13 10/4 339
50 m: 32.49
17. Kozubek Matěj 1996 Boh 01:08.70 11/1 316
50 m: 32.52
18. Vinický Jan 1995 USK 01:08.96 11/5 312
50 m: 32.78
19. Hrabačka Martin 1997 SlPl 01:09.29 11/2 308
50 m: 33.29
20. Bonk Michal 1996 SlPl 01:09.30 10/3 308
50 m: 33.10
21. Poš Lukáš 1996 Boh 01:10.35 9/2 294
50 m: 34.21
22. Lamacz Patrik 1996 Boh 01:10.77 8/3 289
50 m: 33.51
23. Pígl Marek 1997 KIN 01:10.86 11/6 288
50 m: 34.44
24. Pýcha Miroslav 1996 KIN 01:11.11 10/6 285
50 m: 33.89
25. Boukalík Jan 1996 PLČB 01:11.46 10/2 281
50 m: 34.43
26. Beber Martin 1996 JiDo 01:12.51 9/3 269
50 m: 34.80
27. Pokorný Martin 1997 SlPl 01:12.86 8/4 265
50 m: 34.55
28. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:12.87 7/1 265
50 m: 35.68
29. Herman David 1996 SnKV 01:12.90 8/1 264
50 m: 33.93
30. Flachs Richard 1996 PKML 01:12.92 7/2 264
50 m: 35.33
31. Janata Pavel 1997 SlPl 01:13.82 8/2 255
50 m: 34.99
32. Brandl Daniel 1997 RPl 01:14.29 9/6 250
50 m: 35.39
33. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:14.96 9/1 243
50 m: 35.47
34. Přerost František 1998 SlPl 01:15.22 8/6 241
50 m: 36.27
35. Fišer Jakub 1996 SlPl 01:15.45 7/3 238
50 m: 35.74
36. Pešek Patrik 1997 SlPl 01:15.75 6/4 236
50 m: 35.67
37. Zahradník Matěj 1997 RPl 01:16.27 7/4 231
50 m: 36.42
38. Vacek Jan 1997 TJTá 01:16.30 5/4 231
50 m: 37.50
39. Bucháček Lukáš 1998 RPl 01:17.05 9/4 224
50 m: 37.17
40. Veselý Aleš 1998 RPl 01:17.12 5/3 223
50 m: 36.69
41. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:17.20 6/1 223
50 m: 37.04
42. Šperl Michael 1999 SlPl 01:17.75 7/6 218
50 m: 36.78
43. Rozhoň Václav 1996 KIN 01:19.22 6/5 206
50 m: 37.80
44. Pomahač Pavel 1996 SlPl 01:20.61 5/2 196
50 m: 36.86
45. Mašek David 1998 KIN 01:20.64 9/5 195
50 m: 37.97
46. Šindler David 1998 SlPl 01:20.97 4/3 193
50 m: 38.97
47. Strnádek Daniel 1996 RPl 01:20.98 5/6 193
50 m: 36.64
48. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:21.65 4/5 188
50 m: 39.16
49. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:21.72 6/6 188
50 m: 38.41
50. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:22.13 4/4 185
50 m: 38.57
51. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:22.28 3/6 184
50 m: 38.67
52. Horáček Jakub 1998 SlPl 01:23.28 3/3 177
50 m: 39.52
53. Šebesta David 1999 RPl 01:24.24 4/2 171
50 m: 39.51
54. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:25.56 3/2 164
50 m: 40.38
55. Steinbach Václav 1998 RPl 01:25.69 5/1 163
50 m: 40.07
56. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:27.94 4/1 151
50 m: 41.61
57. Finger David 1999 SlPl 01:27.99 2/4 150
50 m: 41.80
58. Hutta Petr 1997 SjTa 01:28.64 4/6 147
50 m: 40.59
59. Švec Jan 1999 RPl 01:29.83 3/5 141
50 m: 40.74
60. Jirák Stanislav 1998 PLČB 01:29.85 6/3 141
50 m: 41.33
61. Zahradníček Richard 1999 PLČB 01:30.74 5/5 137
50 m: 40.56
62. Malík Marcel 1999 SjTa 01:30.81 3/4 137
50 m: 42.28
63. Paukner Václav 1996 PLČB 01:31.02 6/2 136
50 m: 41.15
64. Šuster Jan 1999 KIN 01:33.87 2/3 124
50 m: 43.04
65. Hejrovský Ondřej 1997 SlPl 01:34.03 2/5 123
50 m: 46.06
66. Kouba Jan 1998 KIN 01:38.60 1/4 107
50 m: 45.93
67. Gabriel Vít 1998 KIN 01:43.71 2/2 92
50 m: 47.02
68. Antoň Jakub 1999 KIN 01:43.88 1/3 91
50 m: 47.84
69. Stasek Filip 1999 KIN 01:48.43 2/6 80
50 m: 50.69
 
Hengerič Štěpán 1999 PKML diskval.   - nedokončil závod

1500 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 17:35

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Černíková Kateřina 1990 AŠMB 17:37.64 5/2 739 I. VT
100 m: 01:07.26 200 m: 02:16.36 (01:09.10) 300 m: 03:26.57 (01:10.21) 400 m: 04:36.99 (01:10.42) 500 m: 05:47.54 (01:10.55) 600 m: 06:58.27 (01:10.73) 700 m: 08:08.92 (01:10.65) 800 m: 09:19.78 (01:10.86) 900 m: 10:30.79 (01:11.01) 1000 m: 11:41.63 (01:10.84) 1100 m: 12:52.58 (01:10.95) 1200 m: 14:03.73 (01:11.15) 1300 m: 15:15.11 (01:11.38) 1400 m: 16:26.77 (01:11.66)
2. Řehořková Alžběta 1992 Boh 17:45.01 5/3 724 I. VT
100 m: 01:06.29 200 m: 02:16.07 (01:09.78) 300 m: 03:26.23 (01:10.16) 400 m: 04:36.83 (01:10.60) 500 m: 05:47.64 (01:10.81) 600 m: 06:58.58 (01:10.94) 700 m: 08:09.30 (01:10.72) 800 m: 09:20.67 (01:11.37) 900 m: 10:32.47 (01:11.80) 1000 m: 11:44.41 (01:11.94) 1100 m: 12:56.57 (01:12.16) 1200 m: 14:08.69 (01:12.12) 1300 m: 15:21.19 (01:12.50) 1400 m: 16:33.56 (01:12.37)
3. Juřičková Magdaléna 1993 USK 18:23.65 5/5 651 II. VT
100 m: 01:09.10 200 m: 02:19.96 (01:10.86) 300 m: 03:31.82 (01:11.86) 400 m: 04:44.79 (01:12.97) 500 m: 05:58.14 (01:13.35) 600 m: 07:11.37 (01:13.23) 700 m: 08:24.98 (01:13.61) 800 m: 09:38.42 (01:13.44) 900 m: 10:53.28 (01:14.86) 1000 m: 12:08.57 (01:15.29) 1100 m: 13:22.33 (01:13.76) 1200 m: 14:36.72 (01:14.39) 1300 m: 15:52.45 (01:15.73) 1400 m: 17:09.21 (01:16.76)
4. Branišová Kristýna 1994 PK Pří 18:26.91 5/1 645 II. VT
100 m: 01:10.29 200 m: 02:23.56 (01:13.27) 300 m: 03:37.30 (01:13.74) 400 m: 04:50.74 (01:13.44) 500 m: 06:04.14 (01:13.40) 600 m: 07:17.79 (01:13.65) 700 m: 08:31.47 (01:13.68) 800 m: 09:45.28 (01:13.81) 900 m: 10:59.51 (01:14.23) 1000 m: 12:14.27 (01:14.76) 1100 m: 13:28.45 (01:14.18) 1200 m: 14:43.36 (01:14.91) 1300 m: 15:58.19 (01:14.83) 1400 m: 17:13.31 (01:15.12)
5. Hovorková Dominika 1994 KIN 18:32.60 5/4 635 II. VT
100 m: 01:08.65 200 m: 02:20.87 (01:12.22) 300 m: 03:34.93 (01:14.06) 400 m: 04:48.54 (01:13.61) 500 m: 06:02.57 (01:14.03) 600 m: 07:17.17 (01:14.60) 700 m: 08:31.83 (01:14.66) 800 m: 09:46.79 (01:14.96) 900 m: 11:01.77 (01:14.98) 1000 m: 12:17.07 (01:15.30) 1100 m: 13:32.53 (01:15.46) 1200 m: 14:48.09 (01:15.56) 1300 m: 16:03.62 (01:15.53) 1400 m: 17:19.03 (01:15.41)
6. Fichtlová Zuzana 1988 RPl 19:11.79 5/6 572 II. VT
100 m: 01:09.44 200 m: 02:24.25 (01:14.81) 300 m: 03:40.19 (01:15.94) 400 m: 04:56.38 (01:16.19) 500 m: 06:12.82 (01:16.44) 600 m: 07:29.43 (01:16.61) 700 m: 08:46.29 (01:16.86) 800 m: 10:03.70 (01:17.41) 900 m: 11:21.75 (01:18.05) 1000 m: 12:39.99 (01:18.24) 1100 m: 13:58.26 (01:18.27) 1200 m: 15:16.71 (01:18.45) 1300 m: 16:35.20 (01:18.49) 1400 m: 17:53.68 (01:18.48)
7. Černá Milena 1995 JiDo 19:16.1 4/5 566 II. VT ruč. měř.
100 m: 01:09.90 200 m: 02:25.50 (01:15.60) 300 m: 03:41.80 (01:16.30) 400 m: 04:57.90 (01:16.10) 500 m: 06:15.10 (01:17.20) 600 m: 07:33.40 (01:18.30) 700 m: 08:51.40 (01:18.00) 800 m: 10:09.30 (01:17.90) 900 m: 11:27.40 (01:18.10) 1200 m: 15:25.30 1300 m: 16:42.70 (01:17.40) 1400 m: 17:59.20 (01:16.50)
8. Zimovjanová Tereza 1995 USK 19:19.8 4/4 561 II. VT ruč. měř.
100 m: 01:13.40 200 m: 02:30.20 (01:16.80) 300 m: 03:47.50 (01:17.30) 400 m: 05:05.10 (01:17.60) 500 m: 06:22.70 (01:17.60) 600 m: 07:40.50 (01:17.80) 700 m: 08:58.70 (01:18.20) 800 m: 10:27.50 (01:28.80) 900 m: 11:36.10 (01:08.60) 1000 m: 12:54.40 (01:18.30) 1100 m: 14:12.10 (01:17.70) 1200 m: 15:29.30 (01:17.20) 1300 m: 16:46.60 (01:17.30) 1400 m: 18:04.90 (01:18.30)
9. Kolářová Hana 1988 SlPl 19:42.0 2/3 530 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:11.50 200 m: 02:27.60 (01:16.10) 300 m: 03:44.60 (01:17.00) 400 m: 05:03.10 (01:18.50) 500 m: 06:22.80 (01:19.70) 600 m: 07:42.40 (01:19.60) 700 m: 09:01.70 (01:19.30) 800 m: 10:21.20 (01:19.50) 900 m: 11:42.20 (01:21.00) 1000 m: 13:02.80 (01:20.60) 1100 m: 14:23.00 (01:20.20) 1200 m: 15:43.70 (01:20.70) 1300 m: 17:04.40 (01:20.70) 1400 m: 18:20.10 (01:15.70)
10. Tučková Tereza 1995 JiDo 20:07.1 4/2 497 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:14.80 200 m: 02:34.00 (01:19.20) 300 m: 03:52.70 (01:18.70) 400 m: 05:12.60 (01:19.90) 500 m: 06:33.50 (01:20.90) 600 m: 07:55.00 (01:21.50) 700 m: 09:16.30 (01:21.30) 800 m: 10:37.30 (01:21.00) 900 m: 11:57.70 (01:20.40) 1000 m: 13:19.60 (01:21.90) 1100 m: 14:41.70 (01:22.10) 1200 m: 16:03.80 (01:22.10) 1300 m: 17:26.70 (01:22.90) 1400 m: 18:50.10 (01:23.40)
11. Kubínová Karolína 1993 SnKV 20:15.4 4/3 487 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:14.40 200 m: 02:34.80 (01:20.40) 300 m: 03:56.50 (01:21.70) 400 m: 05:17.30 (01:20.80) 500 m: 06:37.00 (01:19.70) 600 m: 07:58.70 (01:21.70) 700 m: 09:20.00 (01:21.30) 800 m: 10:42.60 (01:22.60) 900 m: 12:05.10 (01:22.50) 1000 m: 13:27.70 (01:22.60) 1100 m: 14:50.30 (01:22.60) 1200 m: 16:12.70 (01:22.40) 1300 m: 17:34.80 (01:22.10) 1400 m: 18:57.30 (01:22.50)
12. Pomahačová Lucie 1993 SlPl 20:16.87 3/4 485 III. VT
100 m: 01:14.38 200 m: 02:33.40 (01:19.02) 300 m: 03:54.47 (01:21.07) 400 m: 05:16.44 (01:21.97) 500 m: 06:37.81 (01:21.37) 600 m: 07:59.28 (01:21.47) 700 m: 09:21.30 (01:22.02) 800 m: 10:43.17 (01:21.87) 900 m: 12:05.58 (01:22.41) 1000 m: 13:28.29 (01:22.71) 1100 m: 14:51.21 (01:22.92) 1200 m: 16:13.13 (01:21.92) 1300 m: 17:35.25 (01:22.12) 1400 m: 18:56.27 (01:21.02)
13. Fialová Renáta 1996 RPl 20:23.3 4/6 478 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:14.20 200 m: 02:36.20 (01:22.00) 300 m: 03:57.30 (01:21.10) 400 m: 05:18.60 (01:21.30) 500 m: 06:40.30 (01:21.70) 600 m: 08:02.30 (01:22.00) 700 m: 09:23.20 (01:20.90) 800 m: 10:45.00 (01:21.80) 900 m: 12:07.70 (01:22.70) 1000 m: 13:30.70 (01:23.00) 1100 m: 14:52.40 (01:21.70) 1200 m: 16:16.80 (01:24.40) 1300 m: 17:40.00 (01:23.20) 1400 m: 19:03.10 (01:23.10)
14. Pachtová Monika 1997 SnKV 20:33.06 3/1 467 III. VT
100 m: 01:13.22 200 m: 02:34.03 (01:20.81) 300 m: 03:57.58 (01:23.55) 400 m: 05:22.02 (01:24.44) 500 m: 06:44.99 (01:22.97) 600 m: 08:07.41 (01:22.42) 700 m: 09:30.21 (01:22.80) 800 m: 10:53.91 (01:23.70) 900 m: 12:16.36 (01:22.45) 1000 m: 13:40.74 (01:24.38) 1100 m: 15:05.58 (01:24.84) 1200 m: 16:30.01 (01:24.43) 1300 m: 17:54.59 (01:24.58) 1400 m: 19:14.08 (01:19.49)
15. Šlajsová Zuzana 1996 JiDo 20:44.64 1/4 454 III. VT
100 m: 01:16.69 200 m: 02:40.90 (01:24.21) 300 m: 04:03.46 (01:22.56) 400 m: 05:27.15 (01:23.69) 500 m: 06:51.56 (01:24.41) 600 m: 08:15.84 (01:24.28) 700 m: 09:40.16 (01:24.32) 800 m: 11:04.44 (01:24.28) 900 m: 12:27.96 (01:23.52) 1000 m: 13:51.90 (01:23.94) 1100 m: 15:15.94 (01:24.04) 1200 m: 16:37.86 (01:21.92) 1300 m: 18:02.84 (01:24.98) 1400 m: 19:25.92 (01:23.08)
16. Baťková Lucie 1994 SlPl 20:50.37 3/3 447 III. VT
100 m: 01:15.18 200 m: 02:35.36 (01:20.18) 300 m: 03:57.60 (01:22.24) 400 m: 05:22.45 (01:24.85) 500 m: 06:46.49 (01:24.04) 600 m: 08:11.52 (01:25.03) 700 m: 09:35.89 (01:24.37) 800 m: 11:00.94 (01:25.05) 900 m: 12:24.33 (01:23.39) 1000 m: 13:49.36 (01:25.03) 1100 m: 15:14.49 (01:25.13) 1200 m: 16:38.76 (01:24.27) 1300 m: 18:03.77 (01:25.01) 1400 m: 19:28.05 (01:24.28)
17. Šimůnková Simona 1997 KIN 20:52.9 4/1 445 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:16.40 200 m: 02:40.00 (01:23.60) 300 m: 04:01.90 (01:21.90) 400 m: 05:25.30 (01:23.40) 500 m: 06:47.90 (01:22.60) 600 m: 08:10.30 (01:22.40) 700 m: 09:33.50 (01:23.20) 800 m: 10:58.20 (01:24.70) 900 m: 12:23.30 (01:25.10) 1000 m: 13:48.40 (01:25.10) 1100 m: 15:13.40 (01:25.00) 1200 m: 16:38.90 (01:25.50) 1300 m: 18:04.20 (01:25.30) 1400 m: 19:28.90 (01:24.70)
18. Krátká Barbora 1992 TJTá 21:03.9 2/6 433 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:12.70 200 m: 02:34.00 (01:21.30) 300 m: 03:56.90 (01:22.90) 400 m: 05:21.50 (01:24.60) 500 m: 06:46.70 (01:25.20) 600 m: 08:10.30 (01:23.60) 700 m: 09:35.40 (01:25.10) 800 m: 11:00.60 (01:25.20) 900 m: 12:26.60 (01:26.00) 1000 m: 13:52.60 (01:26.00) 1100 m: 15:18.20 (01:25.60) 1200 m: 16:46.40 (01:28.20) 1300 m: 18:14.00 (01:27.60) 1400 m: 19:41.30 (01:27.30)
19. Ťupová Jana 1991 PLČB 21:18.91 3/2 418
100 m: 01:16.49 200 m: 02:41.47 (01:24.98) 300 m: 04:06.65 (01:25.18) 400 m: 05:33.19 (01:26.54) 500 m: 06:58.55 (01:25.36) 600 m: 08:24.60 (01:26.05) 700 m: 09:51.09 (01:26.49) 800 m: 11:17.64 (01:26.55) 900 m: 12:43.83 (01:26.19) 1000 m: 14:11.73 (01:27.90) 1100 m: 15:37.73 (01:26.00) 1200 m: 17:03.31 (01:25.58) 1300 m: 18:29.44 (01:26.13) 1400 m: 19:54.82 (01:25.38)
20. Müllerová Denisa 1995 JiDo 21:23.81 3/6 413
100 m: 01:16.84 200 m: 02:42.88 (01:26.04) 300 m: 04:07.65 (01:24.77) 400 m: 05:33.78 (01:26.13) 500 m: 06:59.08 (01:25.30) 600 m: 08:25.88 (01:26.80) 700 m: 09:53.22 (01:27.34) 800 m: 11:20.69 (01:27.47) 900 m: 12:47.95 (01:27.26) 1000 m: 14:13.24 (01:25.29) 1100 m: 15:41.74 (01:28.50) 1200 m: 17:09.56 (01:27.82) 1300 m: 18:36.65 (01:27.09) 1400 m: 20:03.68 (01:27.03)
21. Pittrová Kateřina 1994 SlPl 21:48.2 2/4 391 ruč. měř.
100 m: 01:16.70 200 m: 02:41.90 (01:25.20) 300 m: 04:07.70 (01:25.80) 400 m: 05:34.20 (01:26.50) 500 m: 07:02.80 (01:28.60) 600 m: 08:31.80 (01:29.00) 700 m: 10:00.50 (01:28.70) 800 m: 11:28.70 (01:28.20) 900 m: 12:58.70 (01:30.00) 1000 m: 14:27.60 (01:28.90) 1100 m: 15:56.90 (01:29.30) 1200 m: 17:25.50 (01:28.60) 1300 m: 18:53.20 (01:27.70) 1400 m: 20:21.90 (01:28.70)
22. Holubová Kristýna 1994 USK 21:56.02 3/5 384
100 m: 01:18.08 200 m: 02:43.02 (01:24.94) 300 m: 04:07.78 (01:24.76) 400 m: 05:34.17 (01:26.39) 500 m: 07:02.26 (01:28.09) 600 m: 08:30.74 (01:28.48) 700 m: 09:59.55 (01:28.81) 800 m: 11:29.40 (01:29.85) 900 m: 12:59.49 (01:30.09) 1400 m: 20:29.55
23. Kováříková Barbora 1997 RPl 21:56.7 2/5 383 ruč. měř.
100 m: 01:21.30 200 m: 02:49.80 (01:28.50) 300 m: 04:18.80 (01:29.00) 400 m: 05:47.90 (01:29.10) 500 m: 07:16.80 (01:28.90) 600 m: 08:46.99 (01:30.19) 700 m: 10:15.30 (01:28.31) 800 m: 11:44.50 (01:29.20) 900 m: 13:13.30 (01:28.80) 1000 m: 14:41.90 (01:28.60) 1100 m: 16:10.40 (01:28.50) 1200 m: 17:38.30 (01:27.90) 1300 m: 19:06.20 (01:27.90) 1400 m: 20:32.50 (01:26.30)
24. Mičková Veronika 1994 SlPl 22:24.4 2/1 360 ruč. měř.
100 m: 01:24.20 200 m: 02:50.20 (01:26.00) 300 m: 04:18.60 (01:28.40) 400 m: 05:46.40 (01:27.80) 500 m: 07:16.40 (01:30.00) 600 m: 08:45.90 (01:29.50) 700 m: 10:16.70 (01:30.80) 800 m: 11:48.90 (01:32.20) 900 m: 13:22.10 (01:33.20) 1000 m: 14:53.60 (01:31.50) 1100 m: 16:26.30 (01:32.70) 1200 m: 17:58.90 (01:32.60) 1300 m: 19:30.60 (01:31.70) 1400 m: 21:00.50 (01:29.90)
25. Tréšková Běla 1996 PKML 22:27.9 2/2 357 ruč. měř.
100 m: 01:16.00 200 m: 02:43.20 (01:27.20) 300 m: 04:12.50 (01:29.30) 400 m: 05:41.80 (01:29.30) 500 m: 07:12.70 (01:30.90) 600 m: 08:43.50 (01:30.80) 700 m: 10:15.70 (01:32.20) 800 m: 11:47.40 (01:31.70) 900 m: 13:19.50 (01:32.10) 1000 m: 14:52.10 (01:32.60) 1100 m: 16:24.20 (01:32.10) 1200 m: 17:56.10 (01:31.90) 1300 m: 19:28.20 (01:32.10) 1400 m: 20:59.90 (01:31.70)
26. Vaníčková Olga 1997 Boh 23:00.67 1/2 332
100 m: 01:22.49 200 m: 02:51.75 (01:29.26) 300 m: 04:22.83 (01:31.08) 400 m: 05:53.57 (01:30.74) 500 m: 07:26.44 (01:32.87) 600 m: 08:58.50 (01:32.06) 700 m: 10:30.93 (01:32.43) 800 m: 12:03.56 (01:32.63) 900 m: 13:37.27 (01:33.71) 1000 m: 15:11.43 (01:34.16) 1100 m: 16:45.85 (01:34.42) 1200 m: 18:20.72 (01:34.87) 1300 m: 19:55.39 (01:34.67) 1400 m: 21:29.52 (01:34.13)
27. Medeová Nela 1994 SlPl 23:06.95 1/3 328
100 m: 01:18.49 200 m: 02:46.63 (01:28.14) 300 m: 04:16.24 (01:29.61) 400 m: 05:46.32 (01:30.08) 500 m: 07:17.46 (01:31.14) 600 m: 08:49.33 (01:31.87) 700 m: 10:20.88 (01:31.55) 800 m: 11:53.91 (01:33.03) 900 m: 13:27.69 (01:33.78) 1000 m: 15:01.85 (01:34.16) 1100 m: 16:37.82 (01:35.97) 1200 m: 18:14.28 (01:36.46) 1300 m: 19:51.56 (01:37.28) 1400 m: 21:30.71 (01:39.15)
28. Šmídová Denisa 1998 TJTá 26:33.29 1/1 216
100 m: 01:34.79 200 m: 03:19.28 (01:44.49) 300 m: 05:06.52 (01:47.24) 400 m: 06:52.67 (01:46.15) 500 m: 08:38.97 (01:46.30) 600 m: 10:26.61 (01:47.64) 700 m: 12:14.62 (01:48.01) 800 m: 14:02.40 (01:47.78) 900 m: 15:53.32 (01:50.92) 1000 m: 17:42.25 (01:48.93) 1100 m: 19:30.77 (01:48.52) 1200 m: 21:18.47 (01:47.70) 1300 m: 23:06.65 (01:48.18) 1400 m: 24:52.99 (01:46.34)
29. Hrušková Eliška 1997 TJTá 28:27.69 1/5 176
100 m: 01:40.31 200 m: 03:33.45 (01:53.14) 300 m: 05:28.66 (01:55.21) 400 m: 07:24.24 (01:55.58) 500 m: 09:20.04 (01:55.80) 600 m: 11:14.69 (01:54.65) 700 m: 13:12.56 (01:57.87) 800 m: 15:09.27 (01:56.71) 900 m: 17:05.38 (01:56.11) 1000 m: 19:02.51 (01:57.13) 1100 m: 21:00.57 (01:58.06) 1200 m: 22:54.82 (01:54.25) 1300 m: 24:48.43 (01:53.61) 1400 m: 26:39.59 (01:51.16)

100 Z muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 17:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Velek Jan 1991 SlPl 59.81 3/4 625 II. VT
50 m: 28.92
2. Imrichovský Michal 1983 RPl 59.88 3/3 623 II. VT
50 m: 28.88
3. Fichtl Jakub 1984 RPl 01:02.04 3/5 560 II. VT
50 m: 30.53
4. Baloun Karel 1990 KIN 01:03.99 3/1 510 III. VT
50 m: 31.41
5. Carda Tomáš 1992 SlPl 01:04.47 3/2 499 III. VT
50 m: 31.37
6. Schröpfer Martin 1993 JiDo 01:05.59 2/3 474 III. VT
50 m: 31.87
7. Procházka Martin 1994 SlPl 01:06.09 2/4 463 III. VT
50 m: 32.43
8. Švejda Pavel 1991 PLČB 01:06.30 3/6 459 III. VT
50 m: 31.37
9. Velek Ladislav 1989 SlPl 01:08.57 2/1 415
50 m: 32.70
10. Ingeduld Vít 1994 KIN 01:10.73 2/2 378
50 m: 34.76
11. Maněna Jan 1994 SlPl 01:11.33 1/3 369
50 m: 33.82
12. Moravec Šimon 1994 USK 01:13.12 2/6 342
50 m: 35.63
13. Ulč Marek 1994 SlPl 01:14.28 1/2 326
50 m: 35.59
14. Štěpán Petr 1993 PLČB 01:15.61 2/5 309
50 m: 36.05
15. Man Milan 1993 SnKV 01:15.81 1/4 307
50 m: 37.06
16. Vystropov Petr 1992 SjTa 01:17.48 1/5 288
50 m: 37.11
17. Spálenský Robert 1994 USK 01:18.86 1/1 273
50 m: 37.98
18. Harna Pavel 1994 USK 01:32.71 1/6 168
50 m: 45.50

100 Z muži - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 18:06

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Dmytriyev Roman 1995 USK 01:05.24 11/3 482 III. VT
50 m: 31.67
2. Švec Martin 1995 RPl 01:09.16 11/4 404
50 m: 33.92
3. Micka Jan 1995 USK 01:10.41 11/5 383
50 m: 34.37
4. Novák Petr 1996 JiDo 01:11.51 10/3 366
50 m: 34.18
5. Pokorný Martin 1997 SlPl 01:14.23 11/1 327
50 m: 36.17
6. Vaník Tomáš 1995 SlPl 01:15.29 10/5 313
50 m: 35.89
7. Svatoš Štěpán 1995 USK 01:15.92 11/2 306
50 m: 36.94
8. Novoveský Tomáš 1995 KIN 01:16.09 10/2 304
50 m: 37.18
9. Moser Josef 1997 KIN 01:17.61 10/4 286
50 m: 38.12
10. Šimáček Martin 1997 JiDo 01:17.86 9/3 283
50 m: 38.79
11. Císler Jiří 1995 JiDo 01:18.26 9/4 279
50 m: 38.30
12. Kozubek Matěj 1996 Boh 01:18.50 10/6 276
50 m: 38.31
13. Vinický Jan 1995 USK 01:18.56 11/6 276
50 m: 38.44
14. Bonk Michal 1996 SlPl 01:19.82 10/1 263
50 m: 38.95
15. Frič Lukáš 1996 KIN 01:20.24 9/2 259
50 m: 40.20
16. Poš Lukáš 1996 Boh 01:20.59 9/5 256
50 m: 39.09
17. Lamacz Patrik 1996 Boh 01:21.77 8/4 245
50 m: 38.71
18. Hrabačka Martin 1997 SlPl 01:22.58 9/6 237
50 m: 40.45
19. Pešek Patrik 1997 SlPl 01:23.07 8/3 233
50 m: 40.04
20. Zuček Jiří 1996 RPl 01:23.10 9/1 233
50 m: 40.21
21. Brandl Daniel 1997 RPl 01:23.75 7/5 228
50 m: 41.82
22. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:23.80 6/2 227
50 m: 41.04
23. Přerost František 1998 SlPl 01:24.24 8/2 224
50 m: 40.97
24. Beber Martin 1996 JiDo 01:26.92 8/5 204
50 m: 41.41
25. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:27.37 8/1 201
50 m: 43.44
26. Herman David 1996 SnKV 01:27.51 7/2 200
50 m: 43.14
27. Boukalík Jan 1996 PLČB 01:28.48 7/1 193
50 m: 43.32
28. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:28.57 4/5 192
50 m: 42.43
29. Janata Pavel 1997 SlPl 01:28.97 5/1 190
50 m: 43.54
30. Fišer Jakub 1996 SlPl 01:29.77 6/1 185
50 m: 43.01
31. Bucháček Lukáš 1998 RPl 01:29.84 7/3 184
50 m: 43.97
32. Zahradník Matěj 1997 RPl 01:30.31 6/4 182
50 m: 43.42
33. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:31.13 5/5 177
50 m: 44.89
34. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:31.14 2/3 177
50 m: 43.92
35. Steinbach Václav 1998 RPl 01:32.42 5/6 169
50 m: 44.65
36. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:32.95 3/3 167
50 m: 45.49
37. Vacek Jan 1997 TJTá 01:33.02 7/6 166
50 m: 45.01
38. Pomahač Pavel 1996 SlPl 01:33.95 4/6 161
50 m: 45.40
39. Mašek David 1998 KIN 01:34.40 6/3 159
50 m: 46.03
40. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:35.39 5/2 154
50 m: 45.17
41. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:35.84 5/4 152
50 m: 45.13
42. Šebesta David 1999 RPl 01:36.76 4/1 148
50 m: 47.07
43. Ruml Pavel 1996 RPl 01:37.05 5/3 146
50 m: 47.05
44. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:37.30 4/4 145
50 m: 47.99
45. Paukner Václav 1996 PLČB 01:37.88 4/3 143
50 m: 46.59
46. Rozhoň Václav 1996 KIN 01:39.13 3/4 137
50 m: 48.18
47. Jirák Stanislav 1998 PLČB 01:45.26 6/5 115
50 m: 50.33
48. Malík Marcel 1999 SjTa 01:45.95 3/5 112
50 m: 52.37
49. Šuster Jan 1999 KIN 01:46.25 3/2 112
50 m: 51.43
50. Zahradníček Richard 1999 PLČB 01:49.57 6/6 102
50 m: 53.12
51. Švec Jan 1999 RPl 01:50.45 2/4 99
50 m: 52.80
52. Gabriel Vít 1998 KIN 01:57.64 2/5 82
50 m: 56.02
53. Antoň Jakub 1999 KIN 01:59.50 1/4 78
50 m: 57.55
54. Kouba Jan 1998 KIN 01:59.57 1/3 78
50 m: 51.67
55. Stasek Filip 1999 KIN 02:15.37 1/2 54
50 m: 01:06.88
 
Veselý Aleš 1998 RPl diskval.   - Předčasný start
Šperl Michael 1999 SlPl diskval.   - Předčasný start

100 M ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 18:15

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Řehořková Alžběta 1992 Boh 01:08.24 3/2 587 II. VT
50 m: 32.13
2. Götzová Kristýna 1990 SlPl 01:11.57 3/3 509 III. VT
50 m: 33.23
3. Martínková Lucie 1991 SlPl 01:11.63 3/6 508 III. VT
50 m: 32.88
4. Fichtlová Zuzana 1988 RPl 01:12.94 3/4 481 III. VT
50 m: 34.19
5. Ivaničová Andrea 1991 KIN 01:14.15 3/5 458 III. VT
50 m: 35.19
6. Laudová Petra 1994 SlPl 01:16.04 2/5 425 III. VT
50 m: 35.81
7. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:16.91 3/1 410
50 m: 35.44
8. Hejrovská Eliška 1994 SlPl 01:18.74 2/3 382
50 m: 36.98
9. Chlupová Šárka 1991 PLČB 01:20.39 2/2 359
50 m: 36.01
10. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:23.38 1/3 322
50 m: 38.44
11. Suchá Veronika 1993 SlPl 01:37.48 1/4 202
50 m: 43.47
 
Krůčková Tereza 1991 TJTá diskval.   - nedokončila závod
Špáňová Vendula 1994 TJTá diskval.   - Předčasný start

100 M ženy - 1995 - 1999
Čas uzavření výsledků 3.10. 2009 18:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 01:08.20 7/3 588 II. VT
50 m: 32.07
2. Tučková Tereza 1995 JiDo 01:13.65 7/4 467 III. VT
50 m: 34.16
3. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 01:15.18 7/1 439 III. VT
50 m: 33.65
4. Fialová Renáta 1996 RPl 01:17.37 7/5 403
50 m: 35.33
5. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 01:18.99 6/5 379
50 m: 36.07
6. Beringerová Kristýna 1996 Boh 01:20.21 6/3 362
50 m: 36.83
7. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:20.65 4/1 356
50 m: 37.22
8. Kováříková Barbora 1997 RPl 01:21.47 5/5 345
50 m: 37.54
9. Šlajsová Zuzana 1996 JiDo 01:22.20 6/2 336
50 m: 37.97
10. Procházková Veronika 1997 PKML 01:25.22 5/3 302
50 m: 39.03
11. Müllerová Denisa 1995 JiDo 01:25.62 6/4 297
50 m: 38.53
12. Černá Milena 1995 JiDo 01:26.05 7/6 293
50 m: 38.68
13. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:26.54 7/2 288
50 m: 39.16
14. Beránková Kateřina 1997 SlPl 01:27.04 4/5 283
50 m: 41.11
15. Trnková Michaela 1999 MoP 01:27.77 5/2 276
50 m: 40.48
16. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:28.60 5/6 268
50 m: 41.81
17. Bořková Petra 1995 SnKV 01:29.35 5/1 262
50 m: 40.24
18. Čadová Žaneta 1998 SlPl 01:30.88 6/1 249
50 m: 40.35
19. Orságová Petra 1996 SjTa 01:31.62 5/4 243
50 m: 41.47
20. Kostínková Marie 1995 TJTá 01:33.04 4/2 232
50 m: 41.49
21. Forejtová Klára 1997 RPl 01:34.55 4/6 221
50 m: 42.28
22. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 01:37.03 3/6 204
50 m: 45.25
23. Kováříková Klára 1997 RPl 01:37.45 3/2 202
50 m: 45.99
24. Dvořáková Alžběta 1999 KIN 01:39.41 2/6 190
50 m: 44.71
25. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:40.93 2/3 182
50 m: 44.40
26. Říhová Eliška 1997 KIN 01:41.57 1/3 178
50 m: 46.01
27. Krocová Jitka 1999 RPl 01:42.80 3/5 172
50 m: 46.78
28. Bornová Jana 1995 PKML 01:43.29 3/4 169
50 m: 44.44
29. Zvěřinová Adéla 1997 Boh 01:43.86 3/1 167
50 m: 47.18
30. Gomoláková Iva 1998 SjTa 01:43.90 3/3 166
50 m: 49.02
31. Hauerová Petra 1999 RPl 01:46.21 2/2 156
50 m: 48.95
32. Šmídová Denisa 1998 TJTá 01:47.84 2/4 149
50 m: 49.26
33. Hrušková Eliška 1997 TJTá 01:48.29 2/5 147
50 m: 49.31
34. Bočková Natálie 1999 KIN 01:49.61 2/1 142
50 m: 49.48
35. Kocmichová Dominika 1999 KIN 02:03.26 1/4 100
50 m: 55.21



 






TOPlist