ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲

POHÁROVÉ A MISTROVSKÉ SOUTĚŽE

PROSINEC 2011

Zimní pohár ČR desetiletého žactva (2001)

Plzeň-Slovany

10.-11.12.2011

Zimní pohár ČR jedenáctiletého žactva (2000)

Beroun

10.-11.12.2011

Mistrovství ČR mladšího žactva – 12 let (1999)

Prostějov

3. - 4. 12. 2011

Mistrovství ČR staršího žactva – 14 let (1997)

Litoměřice

3. - 4. 12. 2011

Mistrovství ČR seniorů a dorostu

Chomutov

16.-18.12.2011

 

 

 

SHRNUTÍ: ZIMNÍ POHÁROVÉ A MISTROVSKÉ SOUTĚŽE 2011

ZIMNÍ POHÁR ČR
JEDENÁCTILETÉHO ŽACTVA

BEROUN, 10. – 11. PROSINCE 2011

 

článek: pohárové soutěže nejmladšího žactva

 

ŽAČKY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

příjmení a jméno

disciplína

umístění

čas

body

mezičasy 50, 100 m

 

 

RUMLOVÁ

Alena

100PZ

2

1:18.6

507

0:37,1

 

 

 

 

 

200PZ

2

2:47.5

490

0:37,5

1:18,9

 

 

 

 

200VZ

3

2:31.4

449

0:34,0

1:12,0

 

 

 

 

100Z

5

1:17.5

479

0:43,6

 

 

 

 

 

100P

9

1:32.1

405

0:37,3

 

 

 

 

 

50M

14

0:38.4

357

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽÁCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

příjmení a jméno

disciplína

umístění

čas

body

mezičasy 50, 100, 200 a 400 m

ČERMÁK

Václav

50M

1

0:34.7

308

 

 

 

 

 

 

400VZ

2

5:03.4

389

0:33,1

1:10,3

2:26,8

 

 

 

200VZ

3

2:24.9

364

 

 

 

 

 

 

100VZ

4

1:06.8

347

0:33,9

1:11,0

 

 

 

 

50VZ

5

0:31.0

347

0:32,1

 

 

 

FIALA

Martin

800VZ

3

10:54.1

410

0:36,9

1:17,9

2:40,7

 

 

 

400VZ

8

5:23.7

320

0:40,6

1:25,9

 

 

 

 

200Z

9

2:56.6

278

0:36,4

1:16,6

2:39,1

5:24,8

 

 

100PZ

15

1:25.3

265

0:47,2

1:41,9

 

 

 

 

200PZ

15

3:03.0

261

0:38,8

 

 

 

 

 

200P

19

3:31.4

228

0:41,7

1:28,6

 

 

OBERTA

Filip

800VZ

16

13:20.0

252

0:49,4

 

 

 

 

 

100P

22

1:45.5

169

0:47,3

 

 

 

 

 

100M

25

1:50.8

88

0:40,6

1:28,3

3:09,0

6:34,6

STRNAD

Maxim

100P

25

1:51.5

141

0:51,5

 

 

 

 

 

100Z

29

1:41.5

157

0:46,9

 

 

 

 

 

50M

29

0:46.3

119

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠTAFETY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4x50 PZ

 

6. místo

 

2:38,7

 

 

 

 

 

FIALA Martin, STRNAD Maxim, ČERMÁK Václav, OBERTA Filip

 

 

 

 

4x50 VZ

 

6. místo

 

2:17,8

 

 

 

 

 

ČERMÁK Václav, OBERTA Filip, STRNAD Maxim, FIALA Martin

 

 

 

 



 






TOPlist